Справжній запорізький козак: На Донбасі загинув 56-річний боєць ЗСУ

На Донбасі, 12 квітня, під час ворожого обстрілу загинув старший сержант Ігор Павлович Ігнатенко на псевдо "Цум" з 93-ої ОМБр Холодний Яр

 Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на сторінку бригади у соцмережах.

Повідомляють, що боєць був 1963 року народження, з міста Василівка Запорізької області.

"Сивочолий, високий і кремезний, чоловік боровся за нашу гідність кривавої зими 2013. Через свій поважний вік побратими майданівці кликали Ігоря Павловича просто і шанобливо — Батя. Після втечи президента-зрадника та падіння його режиму для "Цума" боротьба не закінчилась. Тільки тепер вже ворог прийшов з-за російського кордону", - розповідають побратими.

Спочатку Батя воював у добровольчому батальйоні "Донбас", потім був бійцем 56-ї окремої мотопіхотної бригади, а у червні 2018 року став до лав холодноярців.

"Бойовий шлях Ігоря пройшов через Піски, Станицю Луганську, Гранітне, Авдіївку та шахту Бутівку. Друг "Цум" сповна підтвердив репутацію відважних запорізьких козаків. Відрізнявся скромністю, чуйністю, відвагою та впертістю. А загалом Батя був простим і спокійним чолов’ягою" - згадують у бригаді.

У своєму останньому інтерв’ю чоловік розповів, чому не лишився вдома ще у 2014 році.

"Ми ж українці і пішли боронити свою землю. Якщо ми не оборонятимемо її, то навіщо було затівати самостійність України і все інше? Батьківщина – є Батьківщина", - сказав тоді боєць.

Повідомляють, що нині без батька та чоловіка лишились дружина та двоє дорослих синів.

Нагадаємо, що у лікарні Маріуполі, 15 квітня, помер український доброволець батальйону "Госпітальєри", ультрас футбольного клубу "Маріуполь", 19-річний Микола Волков.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас