Спікер "армії "ДНР" визнав, що тільки 0,28% населення Донбасу підтримали окупацію у 2014

Начальник прес-служби "народної міліції "ДНР" Данило Безсонов визнав, що тільки 0,28% мешканців Донеччини у 2014 році встали зі зброєю на бік "ДНР"

Спікер "армії "ДНР" визнав, що тільки 0,…

За його словами, така мала кількість місцевих вступила в "ополчення", передає Depo.Донбас з посиланням на статтю Безсонова.

"За неофіційною статистикою, в 2014 році в ополчення вступило 0,28 відсотка від усієї кількості проживаючих в Донецьку і Донецькій області чоловіків, за віком здатних тримати в руках зброю. Це навіть не 1% і не 5%, а 0,28% !!! У той час місцеві ополченці становили 50% усього війська, 40% - ополченці з інших регіонів України, а 10% - добровольці з Росії", - зазначив Безсонов.

Таким чином, він визнав, що підтримка окупантів і колаборантів серед місцевого населення була мінімальною, і воювати з Україною ніхто не хотів.

"Пам'ятаю як в серпні 2014 року вибрався в Макіївку, в центр. Ми тоді базувалися на околиці, ближче до Ханжонкового. Звідти і виїжджали на завдання. Підходить в центрі до мене чоловік, років 35, з пивом в руках. Розповідає, як він сильно за нас вболіває (напевно, лайки в контакті ставить) і питає, коли це все припинитися. Я не знав, що йому відповісти. Мені було соромно за нього і йому подібних. Я просто запропонував йому ступати зі миром своєю дорогою", - написав Безсонов.

Зазначимо, що неодноразово про мінімальну підтримку "Л-ДНР" серед місцевого населення говорила і українська влада, і журналісти. Українська сторона завжди стверджувала, що якщо Росія припинить постачати на окупований Донбас військову підтримку і живу силу, то війна скінчиться протягом кількох днів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"