Що мені моє життя: Засуджений на 11 років найманець не розуміє, як його "кинула" Росія

Засуджений за участь у війні на Донбасі найманець з Росії Олекій Седіков досі не жаліє, що воював проти України 

Седіков плутає події в Україні, не розбирається у тому, що відбувалося на Майдані, з чого почалася війна на Донбасі, але каже, що поїхав на війну після подій 2 травня в Одесі, передає Depo.Донбас з посиланням на "Новая Газета".

"Саме мене зачепило друге травня, Одеса. Коли загинули люди. Я спостерігав цю картину - у мене на кухні стояв маленький телевізор, і завжди була включена Росія-24. Перед роботою я пив каву і дивився. І потім я почав в це все більше і більше занурюватися, стало цікаво, чому це так відбувається. Потім почалися події в Донбасі, в Луганську, в Донецьку, там почали людей бомбити", - каже він, плутаючи, що події на Донбасі почалися задовго до 2 травня.

Він відмовляється визнавати, яким чином він потрапив на Донбас, але каже, що його "там не було", бо він знаходився на війні неофіційно.

"Я старший лейтенант, працював в воєнізоване підрозділі, займався безпекою високопоставлених чинів", - каже він про своє минуле.

Седіков каже, що не визнає суди України.

"Мені як би плювати. Я не визнаю фейкові суди цієї країни. Суд, який мене засудив, він взагалі нелегітимний, він не міг мене судити. Цивільний суд не може судити військового людини. Він необ'єктивний", - сказав він. При цьому найманець не розуміє, що був на території іншої держави зі зброєю в руках.

На питання про обмін Седіков виправдовує Росію, яка не хоче забирати своїх громадян.

"Що мені моє життя! Прийде час, захочуть мене поміняти - поміняють, не захочуть - значить, я буду чекати", - каже він.

"І до чого тут Володимир Володимирович (Путін)? Він же не може бути причетний до всього", - додав найманець.

Олексій Седіков - громадянин Росії, житель Северодвінська, засуджений 3 березня 2017 року судом міста Попасна Луганської області України на 11 років колонії за чотирма статтями КК, найважча з яких - участь у терористичній групі або організації.

Результат цієї участі для Олексія, крім терміну, - п'ять кульових поранень в ногу, перебитий гомілковостопний суглоб, повністю розкришене стегно.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook