ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сесію міськради Костянтинівки "мінували" і переносили: Росію агресором втретє не визнали

Питання навіть не розглянули
Depo.
26 червня 2015 11:56
ФОТО: depo.ua

Через повідомлення про замінування перенесена сесія міськради Костянтинівки, на якій мало розглядатися питання про визнання Росії країною-агресором.

Про це повідомляє Донецька обласна ДТРК.

Сесія міськради мала розпочатися о 14.00 25 червня, однак незадовго до цього надійшло повідомлення про те, що будівля замінована.

"Одним із питань, винесених на розгляд депутатів, було визнання Росії країною-агресором. У керівництві міськради повідомлення про мінування пов'язують зі спробою тиску на депутатів", - зазначає телекомпанія.

"Це відверта провокація. Останнім часом з боку різних організацій почалися нападки на роботу місцевих органів влади", - заявив секретар міськради Юрій Розумний. Незважаючи на повідомлення про мінування будівлі, сесію вирішили не скасовувати і провели її у приміщенні філії Донецького національного університету.

Питання про Росію розглядати не стали. Таким чином, Костянтинівська міськрада, вже втретє не змогла визнати сусідню країну агресором.

Разом з тим, поза планом до порядку денного включили питання про подальшу долю пам'ятника Леніну. Депутати проголосували за передачу монумента на баланс одного з комунальних підприємств міста з тим, щоб там визначилися, що робити далі з пам'ятником вождю світового пролетаріату.

Фахівці перевірили три поверхи з чотирьох. Вибухових пристроїв не виявили.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, 25 червня сесія Парламентської асамблеї Ради Європи прийняла резолюцію, у якій офіційно визнала Росію агресором і окупантом.