ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сайт "Миротворець" опублікував новий список журналістів: 300 іноземців та 4 українці

Сайт "Миротворець" розмістив новий список журналістів, які отримали акредитацію у "ДНР". До переліку увійшли близько 300 співробітників зарубіжних ЗМІ і четверо українців
Depo.
24 травня 2016 11:49
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням  на сторінку "Миротворець" на Фейсбуці.

У посиланні, яке розміщене не сторінці ресурсу є перелік, до якого увійшли дані 293 співробітників іноземних ЗМІ з 59 країн. Зокрема, серед них є журналісти з Австрії, Азербайджану, Бразилії, Іраку і Японії. Кілька співробітників представляють міжарабські ЗМІ і ще четверо - Україну.

"Ми довго не могли зважитися на таке, але, зрештою, зважилися. Публікуємо ще один список акредитованих іноземних журналістів, які співпрацюють з країною-агресором, яка фінансує міжнародний тероризм і окупувала частину територій України", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось раніше сайт "Миротворець" своєрідно "вибачився" за публікацію списку журналістів, акредитованих в "ДНР", опублікувавши список з більш свіжими даними.

Нагадаємо, 10 травня сайт "Миротворець" опублікував персональні дані журналістів українських та західних ЗМІ, акредитованих в "ДНР" і "ЛНР". Там міститься 4068 імен. Журналістська спільнота, представники Євросоюзу, омбудсман Валерія Лутковська висловили обурення такими діями. Остання навіть закликала правоохоронні органи заблокувати доступ до цього ресурсу, а прокуратура почала розслідування.

13 травня, проект "Миротворець" оголосив про закриття.

Після цього сайт "Миротворець" все ж зберіг доступ до бази даних донбаських і кримських сепаратистів та іноземних громадян, що їх підтримують чи підтримували, і продовжує наповнювати її.

А вже 19 травня, "Миротворець" оголосив про відновлення роботи.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас