ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російські блогери вже нажахані, що "ЛНР" і "ДНР" разом з армією України почнуть війну за Крим

У росіян вже паніка
Depo.
9 червня 2015 16:39
ФОТО: depo.ua

Російський блогер з Санкт-Петербургу, відомий як прихильник "Новоросії" Єль Мюрід, нажаханий тим, що бойовики "ЛНР" і "ДНР" разом з армією України можуть піти з війною повертати Крим.

Про це він написав у своєму блозі, коментуючи останні заяви представників терористичних "ЛНР" і "ДНР", зокрема запропоновані ними доповнення до Конституції України, де зазначено, що Донбас і Крим є невід'ємною частиною України.

"Входячи до складу України, "ДНР" і "ЛНР" неминуче тим самим відмовляються визнавати Крим складовою частиною Росії. А це означає, що будуть зобов'язані підтримувати будь-які дії Києва щодо відновлення суверенітету України над Кримом. Прямо про це поки не йдеться, але зовнішня та оборонна політика до ведення "окремих районів" не відноситься, тому вони будуть зобов'язані, як "складова частина", взяти участь у визвольному поході. По факту це означає, що "ополчення" Донбасу та ЗСУ разом з територіальними зондеркомандами теоретично (поки теоретично) повинні будуть в єдиному пориві і плечем до плеча почати справедливу і не побоюся цього слова, вітчизняну війну, з інопланетними загарбникамі - тобто, з нами", - написав він.

Російські блогери вже нажахані, що "ЛНР" і "ДНР" разом з армією України почнуть війну за Крим - фото 1