ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російські командири на Донбасі наживаються на бойовиках, що звільняються

У складі передових підрозділів з'єднань і частин "1 та 2 АК" російсько-окупаційних військ зросла кількість бойовиків, які мали намір звільнитись шляхом не продовження контракту ще перед новорічними святами, після отримання грошового забезпечення за грудень 2017 року

Depo.
12 січня 2018 13:55
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляють у Головному управлінні розвідки МО України.

Однак, у зв'язку із затримкою вищезазначених виплат вони залишились у підрозділах в очікуванні виплат у січні 2018 року.

"З метою запобігання масовому звільненню особового складу командири частин російських окупаційних військ до зазначеної категорії осіб застосовують практику звільнення "за дискредитацією заднім числом". Тобто, дострокове розірвання контракту з ініціативи командування без права на грошові виплати та соціальні пільги звільненим", - йдеться у повідомленні.

Крім того, повідомляється, що командир однієї з частин "1 АК" застосовує практику покарання військовослужбовців, які заявляють про наміри звільнитись.

Він вигадав знімати з передової позиції весь підрозділ у повному складі, з подальшим звільненням таких військовослужбовців за дискредитацію і "заднім числом", без належних їм виплат.

"Заощаджені у такий спосіб грошові кошти використовуються командиром частини та його заступниками для особистого збагачення", - йдеться у повідомленні.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас