Росія офіційно заявила, що визнає результати "виборів" в "Л-ДНР"

Росія офіційно повідомила, що визнає результати так званих "виборів", які призначені на 11 листопада в окупованих районах Донецької та Луганської областей

Росія офіційно заявила, що визнає резуль…

Як передає Depo.Донбас, про це заявили представники Росії у Мінську під час засідання ТКГ, повідомила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

Крім того, українська сторона також звернула увагу голови місії СММ ОБСЄ на питання окупованого Криму.

"РФ сьогодні офіційно заявила, що визнає результати організованих ними ж "виборів" московських маріонеточних режимів. Українська сторона заявляє: РФ, яка дала старт псевдовиборам в окупованому Донецьку і Луганську, "виборам", які суперечать букві і духу мінських угод, сьогодні видала цією заявою мандат на війну, яку вона давно оголосила Україні. Дії РФ і їх маріонеток ведуть до зриву політико-дипломатичних переговорів в Мінську і дестабілізації ситуації на фронті. Це повтор сценарію 2014 року, коли псевдовибори, організовані Кремлем, призвели до зриву мінських переговорів, невиконання мінських угод і серйозної дестабілізації на Донбасі, тисяч жертв серед військових і цивільних", - наголосила вона.

Водночас Геращенко нагадала, що ці "вибори" уже засудили ЄС, США, країни G7, більшість країн, що входить до Радбезу ООН.

"Спецпредставник головуючого в ОБСЄ М. Сайдік сьогодні зробив офіційну заяву в Мінську: псевдовибори в ОРДЛО категорично суперечать духу і букві мінських угод", - заявила вона.

Як зазначається, українська сторона також звернула увагу голови місії СММ ОБСЄ на питання окупованого Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook