ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Росія непередбачувана. Війна з Україною може спалахнути в будь-який момент - польський експерт

Експерт вважає, що Путін схильний до ризику
Depo.
5 червня 2015 12:19
ФОТО: depo.ua

Москва може напасти на Україну у будь-який момент.

Про це, яе пише "Інозмі", польський експерт Анжей Ломановскій заявив у інтерв'ю "fronda.pl"

"Очікувати можна дійсно чого завгодно. Проблема в тому, що саме застосування сили (я говорю навіть не про загрози, а безпосередньо про застосування) стало для Путіна після війни з Грузією в 2008 році політичним інструментом. Тому Москва може напасти в будь-який момент. Як правильно зазначив один натівський генерал, на користь такої версії говорить те, що Путін - не гравець. Здається, що він не прораховує ситуацію на кілька кроків вперед, але він схильний до ризику, і в цьому полягає складність", - сказав Ломановський.

Відповідаючи на питання, чи можна говорити про якусь стабілізацію обстановки на Україні, Ломановський висказав впевненість, що обстановка не стабілізується.

"Навіть якщо Москва припинить прямі збройні провокації, завжди залишиться можливість для напруження політичної атмосфери на Україні, у Росії для цього є безліч інструментів. Це різні дружні політики, залишки Партії регіонів Януковича, різного роду олігархи, мечущиеся зараз від однієї сторони до іншої і готові на все, лише б зберегти майно. Як тільки спаде напруженість на фронті, почне рости напруженість на самій Україні", - вважає евсперт.