ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рада виділила Луганщині 850 млн грн, а Донеччині - майже 3 млрд грн

Верховна рада прийняла законопроект, яким віділяються кошти на соціально-економічний розвиток Луганської та Донецької області
Depo.
2 червня 2016 17:20
ФОТО: depo.ua

Як повідомив у Фейсбуці голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський, підконтрольному йому геріону виділять майже 3 млрд гривень, передає Depo.Донбас.

"Верховна Рада проголосувала за законопроект, яким передає Донеччині майже 3 млрд грн. Ці кошти раніше призначалися на утримання установ, що залишились на тимчасово окупованій території. Тепер за ініціативи моєї команди вони підуть на побудову нової інфраструктури вільного українського Донбасу! Будівництво сотні об’єктів розпочнеться вже в цьому році", - написав Жебрівський.

За його словами, на ці кошти можна зробити область кращою, ніж вона була до окупації.

Луганський народний депутат Віталій Курило у себе на Фейсбуці зазначив, що Луганська область одержить 850 млн грн на соціально-економічний розвиток.

"Це у першу чергу дороги та об'єкти соціальної інфраструктури", - повідомив Курило.

Нагадаємо, мова іде про прийнятий у парламенті сьогодні, 2 червня, закон №4623 Про внесення зміни до підпункту 4 пункту 24 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (щодо перерозподілу залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень).

Також нагадаємо, що у "республіці "ЛНР", що процвітає кожного дня, "міністерства" на нещодавному засіданні не могли поділити картоплю.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас