Оліфер: Проведення "виборів" в ОРДЛО ставить під загрозу весь мінський процес

Проведення "виборів" в ОРДЛО порушує зобов'язання Росії як сторони Мінських угод і ставить під загрозу весь Мінський процес

Як передає Depo.Донбас, про це прес-секретар другого Президента України, представника України в Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер написала в Facebook.

"Проведення т.з. "позачергових виборів" в ОРДЛО порушує зобов'язання РФ як сторони Мінських угод і ставить під загрозу весь Мінський процес. У разі проведення таких "виборів" їхні результати не матимуть жодних правових наслідків і не будуть визнані ані Україною, ані світом", - йдеться у повідомленні.

Вибори в ОРДЛО можуть відбутися лише за українським законом, за участі українських партій та ЗМІ, за спостереження міжнародних оглядачів, з дотриманням стандартів ОБСЄ, - саме так Мінські угоди визначають умови, за яких в ОРДЛО може відбутися волевиявлення.

"Закликаємо російську сторону відмовитися від рішення, яке здатне звести нанівець важкі зусилля з врегулювання ситуації. Своєю чергою Україна виконує свої зобов'язання, взяті на себе в рамках Мінського процесу", - зазначила Оліфер.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас