ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порошенко закликав волонтерів контролювати боротьбу з контрабандою в зоні АТО

Президент України Петро Порошенко закликав волонтерів контролювати процес боротьби з корупцією та контрабандою у зоні АТО
Depo.
6 липня 2015 19:52
ФОТО: depo.ua

Глава держави під час зустрічі з волонтерами дав низку завдань, що спрямовані на подолання цього явища, передає depo.ua.

"Волонтерський контроль має стати реальним механізмом боротьби із корупцією у зоні АТО. Впевнений, що спільна й скоординована діяльність із силовими структурами допоможе нам ефективно протистояти брудним ділкам, які заробляють на горі українців", - наголосив Порошенко.

За словами радника президента Юрія Бірюкова, який взяв участь у зустрічі, волонтери акцентували увагу на проблемах, з якими їм довелося зіткнутися під час роботи із забезпечення Збройних Сил.

"Рентабельність контрабанди сягає рівня продажу наркотиків та набуває вражаючих розмірів. Там "ходять" такі гроші, що легко підкупити будь-кого. А волонтери грошей не беруть, їм за державу прикро", - розповів Бірюков.

У зустрічі також взяли участь волонтери Георгій Тука (група "Народний тил"), Роман Донік та Павло Кащук (група "Комбат UA").

Більше новин Донбасу читайте у рубриці Донбас.depo.ua.