ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Пораненому бійцю АТО врятували розтрощені ноги сучасною біотехнологією (ВІДЕО)

У бійця АТО були важко поранені обидві ноги при штурмі ДАП минулого року
Depo.
18 грудня 2015 22:51
ФОТО: depo.ua
Пораненому бійцю АТО врятували розтрощені ноги сучасною біотехнологією (ВІДЕО)
Пораненому бійцю АТО врятували розтрощені ноги сучасною біотехнологією (ВІДЕО)

Боєць Віталій Григор’єв вже вдома, чекає на свій час вчитися ходити, з часу бою минув уже майже рік, пишуть волонтери "Народного проекту", передає Depo.Донбас.

1,5 року тому він пішов захищати Батьківщину: "Я – доброволець. І всі, хто служив в 6 роті 2 батальйону 93-ї бригади – всі з батальйону "Донбас". Нас 150 чоловік перейшли, була зроблена рота добровольців".

В січні 2015 під час штурму ДАП, бійці намагались здійснити прорив.

Під час штурму Віталія та ще 12 воїнів накрило вибухом снаряда. Під вогнем їх на БМП вивезли з бою до метеостанції: "Туди звезли всіх поранених. Терористи про це знали – бачили нас, й почали накривати станцію. Нас повезли далі, до парамедиків "Правого сектору", дівчата надали допомогу… Далі вже всіх розвели по різних лікарнях…"

Раніше Віталій лікувався в різних клініках, всюди казали: "ампутація обох ніг". Він відчував власні ноги живими, на операцію згоди не дав. Дивом дізнався про клініку Ilаya і про сучасну біотехнологію збереження кінцівок просто напередодні ампутації.

За допомогою небайдужих людей волонтерам вдалось зібрати левову частку коштів на лікування. Сучасною біотехнологічною методикою обидві ноги вдалось врятувати.

Зі слів Віталія, поранених волонтерам доводиться майже виривати з чіпких обіймів недосвідчених лікарів. Багато бійців навіть не знають про сучасні методи лікування. "Нашій медицині набагато простіше ампутувати кінцівку, ніж намагатись вилікувати її", – кажуть активісти.

Задля того, щоб люди не боялись звертатись за консультацією до наших волонтерів, або в лікарню напряму, Віталій відверто розповідає свою історію.