Понад 50% українців згодні на автономію ОРДЛО при припиненні бойових дій на Донбасі

Надання непідконтрольним територіям Донбасу автономії у складі України для мирного врегулювання конфлікту готові підтримати більше половини українців

Про це йдеться в результатах опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Зазначається, що на питання: "Якби для припинення бойових дій і мирного врегулювання конфлікту на Донбасі потрібно було надати автономію у складі України непідконтрольним територіям Донецької і Луганської областей (ДНР і ЛНР), чи підтримали б Ви таку пропозицію?", то 28% респондентів відповіли, що точно підтримали б таку пропозицію і 23% - скоріше підтримали б.

Не підтримали б  таку позицію 24% опитаних і ще 25% не змогли або відмовилися відповісти на запитання.

Згідно з опитуванням, найбільше підтримали б автономію для ОРДЛО мешканці Півдня, Сходу і Донбасу - 66,7%, 71,9% та 66,7% відповідно.

На Заході та в Центрі за таку позицію висловилися 35,4% та 42,4% опитаних мешканців.

Опитування було проведене з 28 лютого по 11 березня. Методом особистого інтерв'ю опитано 2004 респондентів, що мешкають у 129 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 4-х ступеневою стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років.

На Донбасі опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Нагадаємо, опитування у грудні 2018 року показало, що більшість українців не підтримують надання Донбасу особливого статусу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР #ЛНР