ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

1 вересня в "Л-ДНР": Як Захарченко з Плотницьким готують дітей-смертників

У навчальних закладах окупованих територій Донбасу, за наказом "керівництва" все менше приділяється уваги освіті і все більше - військовим навичкам: мінуванню, стрільбі та готовності померти за "праве діло"

Depo.
1 вересня 2017 16:00
ФОТО: depo.ua

31 серпня на території так званої "Донецької народної республіки" відбулась акція вшанування пам'яті дітей загиблих у війні на Донбасі. О 12:00 у школах "республіки" пролунали дзвінки для тих, хто вже ніколи не зможе піти до школи.
Здавалося б, це дуже важлива акція, метою якої є демонстрація людям того, що приходить в наші домівки разом із війною: смерть, розруха, горе. Але ватажки "республік" організували її для того, щоб зробити акцент не на смертях дітей, а на тому, що вони загинули саме від руки "українського каратєля". Та чи справді це так?

Відомо, що на території так званих "ДНР" і "ЛНР" існує безліч дитячих "добровольчих батальйонів", "кадетських корпусів", "військово-патріотичних таборів", учнями яких є неповнолітні хлопчики і дівчатка у віці від 10 до 17 років. В цих організаціях діти не вивчають мови, математику і біологію. Вони вивчають історію Росії в інтерпретації православних істориків, види стрілецької зброї, правила ведення бою та розвідки в тилу противника, стрільби і мінування. Будь-який учень подібного закладу може замінувати припаркований автомобіль, вміє стріляти та розбирається у вибухових пристроях.

В звичайних школах теж є свої особливості. Починаючи з молодших класів там введенні уроки початкової військової підготовки та уроки "громадянськості", що є суцільною пропагандою. Дітям розповідають вигадані легенди про походження "прапора" збройної організації "ДНР", вчать гаслам терористів. Наслухавшись в школах про "героїв "Новоросії" і їхні подвиги, діти біжать на фронт, гинуть на мінних полях, від насильства терористів. Управління у справах неповнолітніх б'є тривогу з приводу збільшення дитячої злочинності, бродяжництва та жебракування, а газети "республік" й зупинки транспорту заповнені оголошеннями про розшук неповнолітніх.

Свідомість дитини, як чистий аркуш паперу, на якому в процесі дорослішання можна "записати" будь-яку особистість. Методи виховання дітей в "ДНР" вказують на безперспективне й не зовсім світле майбутнє для юних жителів. У зв'язку з масовим дезертирством та звільненням бойовиків з рядів незаконно збройних формувань республік, головною метою "керівництва" так званих "Л-ДНР" є поповнення цих рядів, в тому числі й дітьми.

Ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко нещодавно видав "указ", в якому неповнолітніх осіб можна використовувати в якості солдатів, інформаторів, у вигляді живого щита.

Звичайно, після таких методів виховання та "указів" можна влаштовувати пам'ятні акції і звинувачувати в усьому "українських каратєлєй". Невже після трьох років знущань та маніпуляцій РФ на Донбасі, хоча б у частини населення "Л-ДНР" не відкрились очі на всю красу "русского міра"!?

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас