ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Польща підтримує введення миротворців на Донбас через власну безпеку

Польща виступає за розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі, тому що це важливо для її власної безпеки

Depo.
22 лютого 2018 10:22
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас з посиланням на 112 Україна, про це під час свого виступу в Раді Безпеки ООН заявив голова МЗС Польщі Яцек Чапутович.

Повідомляється, що говорячи про Україну, Чапутович зазначив, що було б добре, якби ООН теж брала участь у вирішенні конфлікту на сході України, скерувавши на цю ділянку миротворчі сили.

"У цьому питанні важко досягти угоди, але робота триває... Польща є однією з найбільш активних країн у цій сфері, тому що ситуація в Україні є дуже важливою для безпеки нашої країни, також через приплив біженців звідти", - сказав Чапутович.

Повідомляється, що польський міністр також зазначив, що Польща надає великого значення дотриманню принципу суверенітету і територіальної цілісності, згадавши про дії Росії за рамками принципів міжнародного права, зокрема про анексію Криму та підтримку сепаратистів на Донбасі.

Як відомо, 12 лютого у звіті, який склав колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен для Мюнхенської конференції з безпеки, йдеться про те, що Донбасу потрібні 20 тисяч миротворців.

У документі говориться, що ООН має розглянути розгортання контингенту в 20 тисяч військовослужбовців з країн, які не є членами НАТО, і 4 тисяч поліцейських для того, щоб допомогти вирішити кризу в Україні.

Тоді ж зазначалося, що для операції необхідно залучити низку європейських країн, таких як Швеція, країн, які мають досвід миротворчих операцій, таких як Бразилія, і країн, яким довіряє Росія, таких як Білорусь.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook