Підсумки Мінська: Україна вимагає переформатувати політичну підгрупу і розвести техніку під Станицею

Українська сторона на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську запропонувала переформатувати політичну підгрупу і розвести військову техніку біля Станиці Луганської з 26 листопада

Про це за результатами засідання ТКГ повідомила в Facebook перший заступник Голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко, інформує Depo.Донбас.

"Україна запропонувала переформатувати політичну групу і почати це переформатування з саморозпуску всіх так званих інститутів і "установ республік" в ОРДЛО. Україна також ініціювала розведення військової техніки в Станиці Луганській 26 листопада, в разі виконання безпеки передумов і дотримання режиму тиші", - зазначила парламентарій.

Крім того, Геращенко повідомила, що засідання всіх груп ТКГ українські переговорники почали з протесту проти псевдовиборів на Донбасі, організованих Росією і не визнаних світом.

"Україна вимагає негайного розпуску псевдоустанов. Українська сторона на засіданні всіх робочих груп, а також на ТКГ зробила заяви про незаконність, нелегітимність так званих виборів, невизнання їх міжнародною спільнотою, невідповідність їх букві і духу Мінських угод, нікчемність їхніх результатів", - зауважила Геращенко.

Вона також додала, що підтримка РФ цих псевдовиборів відкидає Мінський процес "далеко назад", ставить під загрозу мирні переговори і дискредитує їх.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР #ЛНР