Переселенці-голодувальники передали звернення представнику посольства США (ФОТО)

Переселенці, які проводили акцію протесту та голодували під посольством США передали своє звернення представнику посольства

Depo.
17 жовтня 2017 21:43
ФОТО: depo.ua

Про це Громадському радіо повідомила голова Луганської правозахисної групи Наталія Целовальниченко.

"Передали звернення, зафіксували на відеокамеру те, що в нас його приняли. Ми будемо чекати до наступного понеділка реакції. Нам порадили зв'язатися з відділами, які займатимуться нашим зверненням в посольстві. Зараз ми намагаємося зустрітися з пані послом",  - сказала Целовальниченко.

16 жовтня група переселенців, серед яких жителі гуртожитку на вулиці Кустанайській, 6, оголосили голодування під посольством США. Таким чином вони хотіли привернути увагу до порушення законодавства, що забезпечує права переселенців, і просять перевірити, куди були спрямовані кошти міжнародних партнерів, призначені постраждалим від конфлікту на Сході. Також, вони хотіли привернути увагу до конфлікту між переселенцями, які живуть в гуртожитку, що належить Інституту права та піcлядипломної освіти Міністерства юстиції України та керівництвом закладу.

17 жовтня учасники акції повідомили, що призупинять її та передадуть представнику посольства своє звернення.

"Ми припиняємо акцію. Вчора акція закінчилася тим, що мене забрала швидка допомога. В мене впав рівень цукру. Мені надали першу медичну допомогу. І сенсу всім іншим голодувати ми не бачимо, тому що люди хворі. Ті, хто оголосив голодування, і гіпертоніки, і діабетники. Не має сенсу наражати своє здоров'я на небезпеку", — розповів Громадському радіо учасник акції, один з голодуючих Сергій Стулов.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас