Оприлюднена реальна картина обстрілу автомобіля із співробітниками "Вода Донбасу"

Сили ООС не могли обстріляти автомобіль КП "Вода Донбасу" через особливості рельєфу місцевості, насправді ж авто підірвали окупанти

Такого висновку дійшов керівник "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук, проаналізувавши фото та відео матеріали інциденту, передає Depo.Донбас.

Він зазначив, що учорашній інцидент з обстрілом машини комунального підприємства "Вода Донбасу" в районі н.п. Крута Балка (в непідконтрольній Україні частині Донецької області) РосЗМІ посилено використовують для спроб дискредитації ЗСУ. Нібито цей обстріл здійснили не російські окупанти, а підрозділи ОС.

"За даними групи ІС, реальна картина цієї провокації виглядає наступним чином", - написав він.

За даними Тимчука, відстань від позицій передових підрозділів ОС на цій ділянці до місця обстрілу (2,5 км), особливості рельєфу (а саме - перепад висот близько 30 м "не на користь" підрозділів ОС) і перешкоди у вигляді лісосмуги вздовж дороги унеможливлюють використання для ураження автомобіля озброєння типу РПГ, СПГ, гармати БМП-1 і т.д. - про що заявляють російські окупанти.

"Аналіз опублікованих фото і відео матеріалів з місця події дають підстави стверджувати, що характер деформацій кузова машини не відповідає типовим ознаками потрапляння боєприпасів РПГ, СПГ, гармати БМП-1, ПТУР. Пошкодження кузова машини і інші ознаки на місцевості, що виникли в результаті загоряння машини, вказують на постановочний підрив автомобіля", - пише Тимчук.

Він впевнений, що метою даної "постановки" є намір звинуватити українську сторону в цілеспрямованому обстріл машини комунального підприємства.

Нагадаємо, 10 січня, під час розчищення дороги до насосної станції першого підйому Південно-донбаського водопроводу, були поранені троє співробітників комунального підприємства "Вода Донбасу". Боєприпасами було знищено автомобіль ЗІЛ-131.

Двоє поранених у результаті обстрілу співробітників комунального підприємства "Компанія" Вода Донбасу" перебувають у лікарні, один проходить курс лікування вдома.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас