Вперше в Україні: На Донеччині провели унікальну хірургічну операцію
У місті Лиман на Донечині провели унікальну операцію на шийному відділі хребта
- Донбас
-
31 грудня 2021 17:44

Пацієнтці з діагнозом стеноз хребетного каналу допомогли в лікарні на Донеччині. Нині у жінки з’явилася надія на життя без болю.
В Україні таку операцію зробили вперше, про це йдеться в сюжеті s-plus.tv, передає Depo.Донбас.
Оперувати жінку взявся нейрохірург обласної травматологічної лікарні у Лимані Ібрагім Абдалла. Нещодавно медик повернувся з Південної Кореї де опанував унікальну методику.
"Оксана Лемешко стала першою в Україні пацієнткою – якій провели унілатеральну бібортальну ендоскопію з видалення грижі диска та декомпресії нервових закінчень шийного відділу. Операція для Оксани пройшла успішно. Вже за два дні її випишуть з лікарні, і жінка почне нове життя – без постійного болю. А на черзі у лікаря на таку операцію вже записані три пацієнти. Загалом же за 11 місяців у обласній травматології провели понад сімсот нейрохірургічних, у тому числі малоінвазивних операцій, та біля трьохсот травматологічних операцій", - йдеться у сюжеті.
Як зазанчається, такі операції малоінвазивні, виконуються ендоскопічно, надріз робиться ззаду. Вони не потребують видалення хребців та постановки імплантів. Унікальність у тому, що з допомогою невеличкого надрізу знімається компресія і відбувається звільнення нерва.
Лиманька обласна травматологія стала восьмим медичним центром у світі, і першою в Україні де провели таку операцію. Для пацієнтки вона безкоштовна, адже заклад співпрацює з Національною службою здоров’я.
Нагадаємо, на Донеччині будують унікальне медичне містечко.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:31 Ракети різних типів та дрони: Вночі знову рашисти атакували Україну
- 10:27 Розпочалася 1 151 доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України
- 23:53ЗСУ відкинули окупантів на Покровському напрямку, - DeepState
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:24 Цього дня на фронті окупанти намагалися прорватися понад сотню разів
- 14:51ОСУВ "Хортиця": На Покровському напрямку ворог відправляє штурмувати позиції поранених росіян на милицях Відео
- 22:31 Цього дня ворог штурмував позиції ЗСУ 87 разів
- 16:39 ЗСУ повернули контроль над селом на Донеччині
- 12:56 Уряд звільнив голів Сумської та Луганської ОВА
- 12:22Наслідки атак на Донеччині: Один загиблий та 6 поранених
- 09:31 Про ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 10:29Повітряна оборона знищила вночі 56 із 88 російських дронів
- 09:33 Ворог продовжує атакувати, - зведення Генштабу ЗСУ
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок
- 11:23На Донеччині клірик УПЦ МП наводив вогонь на позиції ЗСУ в обмін на допомогу у виїзді на Росію ФОТО
- 22:31 Сьогодні, 9 ківтня, на фронті уже відбулося 111 бойових зіткнень
- 20:49Азовське море під контролем росії переживає екоцид, - ЦПД
- 09:42Російські дрони пошкодили відділення "Укрпошти" в Добропіллі
- 09:34У Краматорську ворожий дрон поцілив у 5-поверхівку. Поранено трьох людей, в тому числі дитину ФОТО