Окупанти мінують місцевість: В "ЛНР" підірвався тракторист, а в "ДНР" - бойовик
На окупованому Донбасі, користуючись режимом тиші, російські окупанти затіялися рити окопи і мінувати місцевість
- Донбас
-
14 серпня 2020 13:31
Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
"Командування оперативного угруповання російських окупаційних військ використовує запроваджений з 27 липня режим припинення вогню для удосконалення інженерного обладнання своїх передових позицій", - йдеться у повідомленні.
Повідомляється, що окупанти мінують нові ділянки місцевості, у тому числі поза межами опорних пунктів.
"При цьому, противник використовує як протитанкові, так і протипіхотні міни типу ПОМ-2 і ОЗМ-72 та саморобні вибухові пристрої. Високий рівень мінування місцевості призводить до втрат самих окупантів", - зазначають у розвідці.
Зокрема стало відомо, що 12 серпня на протипіхотній міні підірвався бойовик одного з підрозділів 3-ої окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК (Донецьк).
Але страждають від того не лише бойовики, а й цивільні, що живуть у прифронтовій зоні.
"13 серпня на окупованій території Луганської області, поблизу н. п. Щастя (Новоайдарський район), внаслідок підриву трактора на протитанковій міні під час виконання дорожніх робіт, зазнала тяжких поранень цивільна особа , яка була за кермом трактора", - йдеться у повідомленні.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:35"На межі гуманітарної катастрофи": очільник ОВА Донеччини розповів про обстановку в прифронтовій Костянтинівці
- 22:35Що відбувається на фронті: Оперативне зведення
- 21:2115 років тюрми отримала агентка "жіночої групи" фсб, яка шпигувала для ворога на Донеччині
- 10:46У Краматорську другу добу розбирають завали будинку, зруйнованого ракетою росіян ФОТО
- 08:40Скільки людей залишаються у Покровську: дані МВА
- 09:40Ворог завдав авіаударів по Краматорську та Слов’янську: Є загиблий та поранені (ФОТО) ФОТО
- 09:20 Гаряча доба на фронті: відбулося 171 боєзіткнення
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 10:10 На фронті за добу 188 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
- 09:03"УЗ" попередила про зміни в русі поїздів на Донеччині та Дніпропетровщині
- 23:25З Донеччини до Львівщини евакуювали дві сотні кіз унікальної породи
- 10:18Підприємець з Луганщини привласнив 35 млн грн, призначених для закупівлі техніки для ЗСУ
- 21:50 Українські школи готують до роботи під час блекаутів
- 12:55Росіяни вдарили ракетами по Святогірську на Донеччині. Зруйновано багатоповерхівки, є поранені
- 12:31На Донеччині за добу через обстріли загинули шестеро людей
- 10:10На Донеччині затримали двох ворожих коригувальниць
- 10:16Між Силами оборони України та російськими військами минулої доби відбулися 203 бойові зіткнення
- 17:54У Краматорську через вибух у гуртожитку загинула дитина
- 09:19 Важка доба: Ворог більш як 200 разів намагався прорвати лінію фронту