Окупант журиться, що без найманців з Росії в "Л-ДНР" немає кому воювати

На Донбасі в окупаційній "армії" немає кому воювати, місцеві масово покинули лавизбройних формувань, а Росія скоротила потік найманців

Про це заявив російський окупант Андрій Морозов, коментуючи слова ще одного окупанта Олександра Бородая про те, що Донбас не потребує найманців з Росії, передає Depo.Донбас.

"Якщо щось і потрібно, критично потрібно армії Донбасу, потрібно було ще вчора, позавчора, так це саме люди, добровольці, особливо - люди з бойовим досвідом, люди з професійним військовим освітою, з військово-технічними спеціальностями", - написав він у своєму блозі.

За його словами, кадровий голод в корпусі "народної міліції" неймовірний.

"У нас в "республіках" величезна кількість офіцерів запасу, але при цьому у військах пекельна нестача тямущих офіцерів. Задовбали маразмом і безпорадністю перед лицем російських армійських мафій, що обсіли подібно мухам криваву рану Донбасу, місцеві старлеї і капітани звільняються і їдуть до Криму збирачами меблів. Кадрова плинність не дозволяє готувати кадри, дуже багато інертного особового складу, орієнтованого на те, як би перечекати від зарплати до зарплати, вживаючи алкоголь нишком або покурюючи план. Обороняти, просто повноцінно спостерігати за фронтом вже нікому. НІКОМУ! А без спостереження, скільки не мінуй підходи, рано чи пізно пролізуть", - написав він.

Морозов зазначив, що "армія" бойовиків "несе істотні втрати від самого факту нечисленності людей на передовій, не кажучи вже про втрати від відсутності необхідних навичок, кваліфікації, понять про дисципліну та несення служби".

"Потік досвідчених і мотивованих добровольців з Росії міг би змінити ситуацію, надихнути багатьох місцевих, повноцінно втягнути їх в бойову навчання і роботу", - зазначив він.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас