ОБСЄ зафіксувала, як в "ДНР" військові вантажівки забирали групу людей на кордоні з Росією

На окупованій Донеччині безпілотник ОБСЄ знову виявив транспортні засоби, які їхали ґрунтовою дорогою в напрямку кордону з Росією, а потім на південний захід у напрямку від кордону

Про це йдеться у звіті ОБСЄ, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що приблизно о 23:00 16 жовтня безпілотник виявив вантажівку (Урал) та автомобіль (позашляховик), що рухалися на північний схід по ґрунтовій дорозі поблизу окупованого селища Манич доки вони не дісталися місця для стоянки в полі, приблизно за 3,5 км на східно-північний схід від Манича.

Потім вантажівка проїхала кілька метрів у зворотному напрямку ґрунтовою дорогою і зупинилася, причому вантажний відсік вантажівки був розвернутий на північний схід у напрямку кордону з Росією.

Приблизно через годину безпілотник зафіксував групу щонайменше з 12 осіб, які йшли в напрямку від кордону до припаркованої вантажівки; деякі з них залізли в її вантажний відсік (вантажівка залишалася у цьому районі).

Приблизно о 00:20 17 жовтня у цьому ж районі безпілотник виявив три вантажівки, що порізно рухалися на південний захід від кордону: одна з них продовжувала рух на південний захід уздовж вищезазначеної ґрунтової дороги, а решта залишалася на зазначеного місця для стоянки.

Нагадаємо, 9 і 10 жовтня безпілотник ОБСЄ вночі зафіксував на окупованій Донеччині біля кордону з Росією п'ять тентованих вантажівок (чотири "Урал" й одну "Камаз") і чотири автомобілі (три позашляховики й один типу седан).

10 жовтня безпілотник зафіксував, що до 00:30 всі люди повсідалися до транспортних засобів і чотири вантажівки (три "Урала" й один "Камаз") та три автомобілі (два позашляховики й один седан) вирушили далі на північний схід у напрямку кордону з Російською Федерацією.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook