ОБСЕ: за 4 дні на Донбасі пролунало понад 3 тис. вибухів

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 3 141 вибух на Донбасі 16-19 березня

Depo.
20 березня 2017 21:05
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у звіті місії, оприлюдненому в понеділок, передає Depo.Донбас.

"У Донецькій області СММ зафіксувала збільшення порушень припинення вогню між вечорами 17 і 18 березня порівняно з попереднім звітним періодом, включаючи понад 1 000 вибухів порівняно з приблизно 540. Між вечорами 18 і 19 березня місія зафіксувала зменшення порушень у порівнянні з попередніми 24 годинами, включаючи близько 200 вибухів", - сказано в ньому. Також місія зафіксувала 700 вибухів 16 березня в Донецькій області.

Місія зафіксувала в Луганській області збільшення порушень припинення вогню між вечорами 17 і 18 березня порівняно з попереднім звітним періодом, у тому числі близько 315 вибухів у порівнянні з 14. Між вечорами 18 і 19 березня СММ зафіксувала зменшення порушень у порівнянні з попереднім періодом, у тому числі 12 вибухів. 16 березня місія зафіксувала 360 вибухів у Луганській області.

Місія виявила пошкодження будинків та інфраструктури від обстрілів в Ясинуватій, Докучаєвську, Калиновому, Золотому і Гнутовому і підтвердила повідомлення про жертви серед цивільного населення в Ясинуватій.

Також місія продовжила контролювати процес розведення сил і засобів у Станиці Луганській, Золотому і Петрівському, свобода пересування місії була обмежена на всіх 3 ділянках. Камери СММ зафіксували порушення припинення вогню в районах Станиці Луганської і Золотого.

Нагадаємо, спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала переміщення забороненої техніки терористів "ЛНР" з місць його зберігання.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас