ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Наєв розповів, як вплинули "вибори" в ОРДЛО на плани Об'єднаних сил

Командувач ООС генерал-лейтенант Сергій Наєв побачив позитивні моменти у так званих "виборах" ОРДЛО

Depo.
14 листопада 2018 20:42
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю "Укрінформ", повідомляє Depo.Донбас.

Завдяки "виборам" світ переконався, що Кремль живе у своєму світі, а конфлікт на Донбасі перестав бути "забутим", вважає генерал-лейтенант.

"Можливо, це прозвучить дивно, але в цих так званих "виборах" є і позитивний момент. Міжнародне співтовариство ще раз переконалося в тому, що кремлівська влада живе у власному віртуальному світі і не визнає жодного пункту міжнародного законодавства, не дотримується жодної букви власних зобов'язань, зокрема і тих, які були документально закріплені в Мінських домовленостях", - сказав Наєв.

Крім того, за його словами, до ситуації на Донбасі зараз прикута підвищена міжнародна увага.

"Хотів би підкреслити, що останнім часом події на Донбасі - вже не "забутий конфлікт", до них прикута значна міжнародна увага. Ми приймали у себе і показували ситуацію на місцях і на лінії зіткнення європейським і світовим політикам... Ми відчуваємо, що сам факт російської агресії дедалі більше сприймається таким, яким він є - це не тільки українська проблема, це біль усієї міжнародної спільноти", - заявив Наєв.

За словами командувача ООС, безпосередньо перед фейковим "голосуванням" терористи намагалися провокувати військовослужбовців ЗСУ, посилюючи обстріли.

"Що стосується загальної обстановки - нічого для нас не змінилося. Так звані "вибори" на окупованих територіях Донецької та Луганської областей не змінюють головного - ці території, суверенні території України, залишаються під контролем російського агресора", - сказав Наєв.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook