Наєв розповів, хто з військовослужбовців не зможе проголосувати

На виборах Президента України 31 березня 2019 року, за різними даними близько 52 тисяч військовослужбовців зможуть голосувати безпосередньо у прифронтовій зоні

Фото: tsn.ua

Про це в інтерв’ю для РБК-Україна розповіла координатор Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська, передає Depo.Донбас.

“Зросла кількість дільниць у прифронтових територіях, в окремих невеликих громадах будуть відкриватися ділянки для військовослужбовців, так як місцевих жителів там формально залишилося не так вже й багато. Військові – це ті люди, у яких має бути стрижень, у тому числі політичний. Але ми не можемо виключати, що в окремих випадках буде групове голосування” – розповіла вона.

Айвазовська зазначила, що зараз на Донбасі створили потрібні для голосування умови, яких не було в 2014 році.

Як передає "UA:Донбас", за словами командувача ООС Сергія Наєва, процедура голосування військовослужбовців ніяк не відрізнятиметься від звичайної і урни для голосування у зону бойових дій не возитимуть.

“Там, де буде можливість відійти – то підуть проголосують. А де не буде такої можливості – значить, будуть продовжувати захищати”, – сказав він.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас