ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Красноармійську шахтарі вийшли на страйк

Робочі першої зміни шахти "Центральна", що у Красноармійську, не спустились у забій, вимагаючи від керівництва виплати заробітної плати
Depo.
23 листопада 2015 13:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє телекомпанія "Орбіта", передає Depo.Донбас.

"Неспокійно було і на інших підприємствах об'єднання, але на даний момент всі вони продовжують працювати в штатному режимі"  - йдеться у повідомленні.

Автори матеріалу повідомляють, що "заборгованість по зарплаті перед працівниками "Центральної" на сьогодні складає 80% від заробленого за вересень і 100% виплат жовтня".

Уточнюється, що керівництво "Красноармійськвугілля" пообіцяло шахтарям, що частина коштів на виплату заробітної плати надійде вже протягом 21 листопада. Але,  спускатися в шахту до отримання своїх грошей працівники "Центральної" не збираються.

"Сьогодні представники місцевої профспілкової організації збираються відправитися до Києва для участі в раді голів, де обговорять ситуацію у вугільній промисловості України", - повідомляється в матеріалі.

На шахті "Центральна" в Красноармійську, що на Донеччині, шахтарі страйкують - фото 1

Нагадаємо, що у Донецькій області працівники шахти імені Стаханова ДП "Красноармійськвугілля" оголосили страйк через невиплату зарплати. 

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас