Представлено стратегію перетворення Донбасу на точки економічного зростання України

У рамках робочої поїздки представників міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України до Луганської області відбулась презентація концепції "Економічної стратегії розвитку Донецької та Луганської областей"

Представлено стратегію перетворення Донб…
Фото: Луганська облдержадміністрація

Про це повідомляє пресслужба Луганської облдержадміністрації, передає Depo.Донбас.

"На рівні президента та уряду прийняте рішення перетворити Луганську та Донецьку області на точки економічного зростання України. Сьогодні є політична воля запропонувати нову економічну програму, орієнтовану не на відновлення, а на розвиток цих територій. Зокрема, щодо визнання Луганщини та Донеччини територіями пріоритетного розвитку з особливим режимом інвестування та оподаткування",– заявив радник міністра з питань реінтеграції ТОТ Андрій Мірошниченко, який презентував концепцію.

"Зокрема, проєкт стратегії передбачає, що основою економічного зростання повинні стати місцеві громади. Серед викликів для бізнесу, які мають нівелювати запропоновані міністерством інструменти: неможливість захистити свої права, відсутність необхідної інфраструктури (фінансової, транспортної, енергетичної), монопольне становище в окремих галузях, наявність військових та політичних ризиків, незрозумілість бізнес регуляції", — йдеться у повідомленні.

Разом з тим, учасники заходу обговорити проблеми реалізації Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України, яка наразі не має належного фінансового забезпечення з державного бюджету.

Заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська, яка проводила захід, окреслила соціально-економічні проблеми області та акцентувала увагу представників міністерства та тому, що у березні поточного року прийнято Стратегію розвитку Луганської області на 2021-2027 роки, якою визначені пріоритетні напрями розвитку Луганщини. Зокрема, розвиток дорожньої, залізничної та енергетичної інфраструктури.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"