ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Артемівському напрямку лінії розмежування люди змушені ночувати на морозі на узбіччі

Ситуація на пунктах пропуску по лінії розмежування залишається напруженою
Depo.
25 грудня 2015 12:46
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас, з посиланням на групу Донбасс SOS.

"У Маріупольському напрямку у бік Маріуполя черга близько 2 км, рух слабкий. На Оленівському блокпості черга години на півтори. У напрямку Донецька черга до моста. Рух є" - йдеться у повідомленні.

На Артемівському напрямку у бік Донецька черга від стели, рух є, але слабке. У напрямку Бахмута (Артемівська) - черга закінчується за постом "ДНР", руху практично немає. Пішохідна черга велика в обидва напрямки, автобуси ходять редко. Под блокпостами в обидва напрямки ночували люди.

У напрямку Курахова черга близько 400 автомобілів, рух слабкий. Черга в зворотному напрямку, в бік Донецька - близько 200 автомобілів, рух є.

Гнутове: сьогодні відкрився оновлений КПВВ "Пищевик". У напрямку Маріуполя черга близько 200 машин

Станом на ронок, за інформацією від Держприкордонслужби, обстановка на бокпостах була така: в КПВВ "Зайцеве" на оформлення для перетину лінії розмежування на виїзд та в’їзд до неконтрольованої територію очікувало 230 та 300 автівок відповідно. На "Мар’їнці" перебувало 350 та 300 транспортних засобів, які знаходилися в напрямку виїзду до неконтрольованої території та в зворотному напрямку відповідно. Крім того на КПВВ "Новотроїцьке" на в’їзд перебувало 200 та 300 автівок на виїзд до неконтрольованої території.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас