ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На на сесії міськради Слов'янська знову скандал: у бійку втрутився "Правий Сектор" (ВІДЕО)

"Правий Сектор" виступив на боці влади, силових структур, проти патріотів
Depo.
27 травня 2015 14:05
ФОТО: depo.ua
На на сесії міськради Слов
На на сесії міськради Слов'янська знову скандал: у бійку втрутився "Правий Сектор" (ВІДЕО)

Під час чергового пленарного засідання сесії міськради Слов'янська, при розгляді питання про призначення нового заступника міського голови, активісти знову висунули вимогу зняти дане питання з порядку денного.

На розгляд представлено три кандидатури на посаду заступника мера, пише 6262. Активісти, що представляють кілька громадських і політичних організацій виступили з різкою критикою з даного питання і зажадали від депутатів зняти питання з порядку денного сесії.

Вийшовши на трибуну група активістів оголосила про це привселюдно. У теж час міліція, якої в сесійній залі було багато, кілька десятків людей, блокувала другу, більшу групу активістів, які намагалися пройти до трибуни.

Сталася бійка, в ході якої присутні в залі люди в камуфляжі з нашивками "Правого Сектора" допомагали міліції стримувати групу активістів, щоб ті не прорвалися.

"Таким чином вперше "Правий Сектор", якщо це був дійсно "Правий Сектор" виступив на боці влади, силових структур, проти патріотично налаштованих активістів", - повідомляє видання.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, 22 травня на сесії міськради депутати намагалися втекти з залу, активісти виявили серед присутніх сепратистів, біля виходу сталася бійка.

На сесії вони не допустили призначення заступником міського голови з фінансових питань екс-регіонала.