На Луганщині вирішували, як завершити навчальний рік в умовах карантину

Луганська обласна державна адміністрація вирішувала, як організовано завершити 2019-2020 навчальний рік в регіоні

На Луганщині вирішували, як завершити на…
Фото: Луганська обласна державна адміністрація / Facebook

Як повідомляє пресслужба Луганської ОДА директор Департаменту освіти і науки Юрій Стецюк наголосив, що через ризик розповсюдження COVID-19, всі заклади освіти перейшли на новий режим роботи.

"Заклади освіти обрали ресурси, які дозволили здійснювати навчання з використанням мережі Інтернет. Серед значних успіхів – досвід у проведенні онлайн-уроків за допомогою Viber, WhatsApp, Telegram, Skype. Він зазначив, що попереду педагогів очікують нові завдання, пов’язані з проведенням підсумкового оцінювання учнів та організованого завершення навчального року.

Як зазначається, питання виконання освітньої програми, навчального плану є внутрішнім питанням кожного закладу загальної середньої освіти згідно з чинним законодавством. Міністерство освіти і науки України рекомендує у закладах загальної середньої освіти завершити освітній процес до кінця травня, а навчальний рік не пізніше 1 липня.

Відповідно до рекомендацій МОН, всі учні повинні бути переведені до наступного класу, отримати свідоцтва досягнень, табелі успішності, а випускники 9 та 11 класів – документи про освіту.

Найактуальнішим завданням для закладів освіти лишається створення належних умов для проведення тематичного та підсумкового оцінювання учнів в умовах продовження дії карантину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"