ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Луганщині горить шахта

У Луганській області сталася пожежа на одній із шахт ПАТ "Лисичанськвугілля"
Depo.
30 травня 2016 20:11
ФОТО: depo.ua
На Луганщині горить шахта
На Луганщині горить шахта

Про це повідомили в прес-службі Луганської обласної державної адміністрації у Фейсбуці, передає Depo.Донбас.

В Луганській облдержадміністрації відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглядалося питання щодо пожежі, що виникла на шахті "Привольнянська" ПАТ "Лисичанськвугілля".

"На території регіону сталася надзвичайна ситуація, пов'язана з пожежею на одному з вугільних підприємств. Ми зібралися, щоб визначитися, наскільки складна ситуація і чи ми зможемо впоратися з нею самостійно, чи є необхідність залучати додаткові сили", – сказав заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко.

Керівник підприємства "Лисичанськвугілля" Борис Перепелиця зазначив: "На сьогодні ситуація не покращилася, оскільки ми ще не маємо доступу до осередку спалаху. Ведуться гірничо-технічні роботи для того, щоб до нього дістатися. Всі необхідні матеріали у нас на цей момент є. Попередньо ми вже закупили необхідні матеріали для ведення гірничих робіт. Крім того, комісія при Лисичанській міській раді винесла позитивне рішення щодо виділення додаткових коштів в розмірі 500 тис. гривень на ліквідацію аварії".

Як відзначається, дана шахта не вела роботу з видобутку вугілля, постраждалих немає. Для ліквідації пожежі задіяно 65 фахівців. Небезпечних умов для ліквідації аварії немає.

На Луганщині сталася пожежа на шахті - фото 1

На Луганщині сталася пожежа на шахті - фото 2

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас