На Луганщині суд звільнив від покарання організатора "референдуму "ЛНР" у Золотому

Рубіжанський міський суд дав 5 років позбавлення волі організатору "референдуму "ЛНР" у  зі звільненням від відбування покарання на підставі ст. 75 КК України.

Про це повідомляє прокуратура Луганської області, передає Depo.Донбас.

Досудове розслідування встановило, що у травні 2014 року мешканка міста Золоте Луганської області за попередньою змовою з іншими особами організувала та провела псевдореферендум на виборчій дільниці.

"Виконуючи відведену їй роль "голови виборчої комісії", остання підшукала осіб для участі у так званому "референдумі" та під час його проведення видавала бюлетені, складала протокол підрахунку голосів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у вересні поточного року обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості стосовно вказаної особи направлено до суду для розгляду по суті.

За результатами судового розгляду Рубіжанський міський суд затвердив угоду між прокурором та обвинуваченою особою та виніс обвинувальний вирок, яким жінку визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України, та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання на підставі ст. 75 КК України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас