На Донеччині жителі блокували кілька доріг через відсутність води (ФОТО)

У Мирнограді на Донеччині жителі вимушено блокували кілька автомобільних доріг аби домогтися підключення питної води в одному з районів міста

Терпіння жителів району 5/6 у Мирнограді не витримало тоді, коли воду почали відключати без жодного попередження і надовго, передає Depo.Донбас з посиланням на DDK.

Зневірені люди дзвонили і в Контакт-центр, і в міськводоканал, але у відповідь чули лише обіцянки про те, що ситуація зміниться.

На сьогодні, 23 липня, подача води у районі 5/6 відновилася з 6:00, але припинилася близько 8:00.

Вчора, 22 липня, о 14:30, мешканці міста зібралися біля водонапірної станції №10 (об'єкт міськводоканалу на 5/6) для вирішення проблеми водопостачання. Вже ближче до третьої години дня до станції підійшло близько 300 жителів району.

Жителі подзвонили до заступника міського голови Тамари Прокопової, щоб вона прокоментувала, як представник влади, цю ситуацію. Прокопова повідомила, що про проблему знають, шляхи її вирішення шукають. На запитання мешканців: "Чому за всі 4 дні відсутності води не був організований її підвіз?", - відповіді так і не надійшло ... Жителі почали вимагати, щоб до них особисто приїхав міський голова Олександр Брикалов, або ж вона. Після чого заступник міського голови кинула трубку.

Тоді мітингувальники почали ходити по пішохідному переходу, перекривши центральний рух. Пропускати дозволялося тільки швидкі, пожежні і військових, а весь інший транспорт - блокувати.
Жителі вигукували різні гасла: "Немає води - немає дороги!", "Брикалова у відставку!", "Влада, де наша вода?" До протестувальників почали під'їжджати правоохоронні органи.

Люди почали блокувати ще один пішохідний перехід - на вулиці Леваневського. Тут і почалися перші бійки і конфлікти. Один з водіїв намагався прорватися і поїхав прямо на людей, які ходили по зебрі, внаслідок чого наїхав на людину з милицями. В результаті поліція почала приймати заяви від постраждалих. Так само взяли свідчення у жителів міста, чому вони вийшли на протест.

У зв'язку з тим, що автомобілі почали об'їжджати заблоковану ділянку, було прийнято рішення закрити дорогу на 31-му і 34-му кварталі. Люди поступово перемістилися в ці райони і заблокували рух і там. Тут з новою силою спалахнули заворушення між автомобілістами і учасниками протесту.

З 14:30 до 18:00 ніхто з міської влади так і не спромігся приїхати до протестуючих.

Начальник служби охорони праці ГРПУ і в.о. відділу Мірноградского ВУВКГ дали розписку в письмовому вигляді, де будуть вказані точні терміни подачі води на 5/6.

У документі скзано, що з 22.07.2018, 19.00, вода буде подана на дві години, а починаючи з 23.07.2018 року - цілодобово (раніше вода була по годинах).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас