На Донеччині обіцяють встановити 18 онлайн камер: Слідкуватимуть за палями лісів та стерні
До кінця 2020 року на Донеччині обіцяють додатково встановити 18 камер спостереження в місцях, де можуть виникнути пожежі
- Донбас
-
29 липня 2020 11:32
Як передає Depo.Донбас з посиланням на "Вільне радіо", про це повідомив начальник Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Стороженко.
"До кінця року буде встановлено 18 веж з системами відеоспостереження по всій області. І "Кам’яні могили" будуть під наглядом, і в основному більша частина області буде "перекриватися" цим відеонаглядом, який буде не тільки за лісом спостерігати, а й за всіма комплексами природно-заповідного фонду", — розповів він.
За словами посадовця, відео з камер викладатимуть онлайн, що "має покращити контроль за лісовими, степовими пожежами та підпалами полів після жнив". Кошти на нове обладнання виділять з екофонду області.
Також повідомляється, що для координації відеонагляду облаштують 3 диспетчерські пункти.
"На базі лісгоспів будуть зведені всі ці відеокамери в одну загальну мережу, і будь-яка людина в інтернеті зможе все подивитися з будь-якої відеокамери", — розповів Стороженко.
При цьому він зазначив, що в зону спостереження лісогосподарників потраплять не лише ліси, а й степи й поля, адже коло огляду таких камер — 30 км.
"Ці камери не тільки допоможуть слідкувати за підпалами стерні на полях поблизу та записувати такі відеоспостереження, а й скеровувати пожежні загони ще на початку пожеж та допомагати встановити паліїв", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що наразі на Донеччині вже є 5 таких пунктів відеоспостереження в лісгоспах та 4 — в районах заповідників. До кінця року їх має стати 27.
Нагадаємо, що на Донеччині за один день нарахували 56 пожеж. Більшість з них - випалювання стерні фермерами.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:40Слов'янськ зазнав атаки "шахедів", є руйнування
- 09:48 Минулої доби окупанти 170 разів штурмували позиції ЗСУ
- 23:50 На Донеччині росіяни намагаються просунутися на трьох напрямках — Сирський
- 09:42 Доба на фронті: Рашисти атакували 153 рази
- 10:49Продавчиня зі Слов'янська коригувала ракетні удари росіян по локаціях Сил оборони на Донеччині, - СБУ
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 09:20У Білозерському на Донеччині від дронової атаки поранені п’ятеро людей
- 17:35"На межі гуманітарної катастрофи": очільник ОВА Донеччини розповів про обстановку в прифронтовій Костянтинівці
- 22:35Що відбувається на фронті: Оперативне зведення
- 21:2115 років тюрми отримала агентка "жіночої групи" фсб, яка шпигувала для ворога на Донеччині
- 10:46У Краматорську другу добу розбирають завали будинку, зруйнованого ракетою росіян ФОТО
- 08:40Скільки людей залишаються у Покровську: дані МВА
- 09:40Ворог завдав авіаударів по Краматорську та Слов’янську: Є загиблий та поранені (ФОТО) ФОТО
- 09:20 Гаряча доба на фронті: відбулося 171 боєзіткнення
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 10:10 На фронті за добу 188 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
- 09:03"УЗ" попередила про зміни в русі поїздів на Донеччині та Дніпропетровщині
- 23:25З Донеччини до Львівщини евакуювали дві сотні кіз унікальної породи
- 10:18Підприємець з Луганщини привласнив 35 млн грн, призначених для закупівлі техніки для ЗСУ