На Донеччині назвали причину провалу житлової програми для переселенців
При реалізації програм "Держмолодьжитла" в Донецькій області основна проблема - відсутність в регіоні будівництва нового житла
- Донбас
-
24 січня 2020 16:29
Про це сьогодні, 24 січня, повідомив глава правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний, передає Depo.Донбас з посиланням на "Донецкие новости".
"Програма є. Але самого будівництва немає - в жодному місті в Донецькій області. Програма є, гроші є, але куди їх вкласти - немає", - констатував він.
Наприклад, умовою програми "Доступне житло" є придбання квартир саме в новобудовах (50% вартості оплачує держава). Також мова йде про програми, які реалізуються "Держмолодьжитлом" за кошти Фонду та за рахунок фінансування з місцевих бюджетів (пільгове кредитування житла для молоді, представників бюджетних сфер - педагоги, медики та ін., А також програми з надання житла учасникам АТО / ООС і переселенцям).
Комнатний зазначив, що при цьому вже є домовленість з Маріуполем.
"Ми з Маріуполем сьогодні перебуваємо на такій стадії, коли їх управління капітального будівництва почне будівництво. Розпочнеться будівництво - почнеться і ця програма", - сказав він.
У такі програми можуть залучатися кошти не тільки міських бюджетів, а й обласних. "Однак у міст більше фінансів, ніж у області. Тому міста беруть участь в програмах більше", - пояснив глава Комнатний.
Нагадаємо, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай має на меті залучити китайських інвесторів до житлового будівництва на Луганщині.
На Луганщині у 2019 році ніхто не захотів скористатися програмою "Доступне житло" і гроші доведеться повернути до держбюджету.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:40Сили ППО цієї ночі знешкодили 40 з 49 ворожих дронів
- 09:36 У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті на початок 1 201 дня війни
- 12:36Внаслідок російських обстрілів Донеччини дві людини загинули, ще 9 зазнали поранень
- 08:40 Минулої доби зафіксовано більш як 200 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
- 10:39Росіяни атакували Слов'янськ 6 дронами, поранено рятувальника
- 23:23 Від початку цієї доби відбулося 115 бойових зіткнень
- 22:46На підконтрольній Україні Донеччині проживає майже 21 тисяча дітей, з них кілька сотень - на території бойових дій
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 22:35 Російська армія продовжує спроби посунути лінію фронту, лише за поточну добу було 134 таких спроб
- 10:33Внаслідок обстрілу Краматорська без газопостачання залишилися 3000 абонентів
- 11:02Слов'янськ зазнав дронової атаки, є руйнування
- 14:24 Цієї ночі по Україні рашисти запустили аж 472 дронів
- 12:16На Донеччині внаслідок ворожих ударів маштабні руйнування й пожежі (ФОТО) ФОТО
- 09:31 Розпочалася 1 194 доба війни рф проти України: Ситуація на фронті
- 14:29Окупанти завдали збитків довкіллю Луганщини вже на понад 630 млрд грн
- 11:33Нічна атака на Харківщину, Херсонщину, Сумщину, Дніпровщину, Запоріжжя та Донбас: Що відомо
- 10:28Цієї ночі ППО збила 69 ворожих БпЛА та 3 авіаційні ракети, однак 13 досягли цілей
- 09:22 Минулої доби на фронті окупанти намагалися 191 раз прорвати оборону ЗСУ
- 09:29Ворожий БпЛА поцілив у 5-поверхівку в Білозерському на Донеччині. Поранено жінку та дитину ФОТО