На Донеччині на шахті ім. Святої Матрони заборгували 22 млн грн зарплати

У Торецьку на Донеччині власник недержавної шахти ім. Святої Матрони заборгував гірникам 22 млн гривень зарплати

Про це повідомляє прес-служба Донецької ОВЦА, передає Depo.Донбас.

Зазначаэться, що на шахті працює понад 450 працівників, з них: 167 осіб – працівники ТДВ "ОП "Шахта ім. Святої Матрони" (інженерно-технічний персонал і працівники поверхневого комплексу), 290 осіб – працівники підрядної організації ТОВ "Укргеосервіс", які здійснюють підземні роботи з видобутку вугілля, ремонту гірничих виробок тощо.

Протягом листопада-грудня 2019 року шахта не працювала з видобутку вугілля, більшість працівників товариства знаходилися в відпустках без збереження заробітної плати.

Погашення існуючої заборгованості із заробітної плати цілком залежить від позиції керівництва Асоціації "Група Механік", яка на правах оренди володіє підприємством.

"За наявною інформацією, на сьогодні вживаються заходи щодо пошуку джерел погашення означеної заборгованості до кінця поточного місяця", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Донеччині у Торецьку на шахті ім. Святої Матрони Московської є борги по зарплаті з 2014 року.  Крім того, на підприємстві є тотальні порушення трудових прав:  невиплата заробітної плати (є випадки, коли з людьми не розрахувалися за 2014 рік); не укладаються трудові договори.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"