На Донеччині бойовики знищили єдину переправу біля Старомар'ївки
Бойовики "ДНР" обстрілом знищили понтонну переправу біля Старомар'ївки на Донеччині
- Донбас
-
8 листопада 2021 15:02

Російські найманці з ОРДО знищили артилерійським обстрілом із гаубіць Д-30 122-го калібру, заборонених Мінськими угодами, понтонну переправу з Гранітного до Старомар'ївки.
Про це заявив ватажок "ДНР" Денис Пушилін.
"Було кілька переправ. Наші підрозділи були змушені знищити, оскільки були спроби перетнути Кальміус на БТР. Цього допустити було не можна", — заявив Пушилін.
Зазначається, що ця переправа була єдиною можливістю для місцевих виїхати з "сірої зони". Тепер їм доведеться їздити на КПВВ, який розташований за десятки кілометрів від села і працює лише двічі на тиждень.
Також завдяки цьому мосту до села доправляли гуманітарну допомогу від благодійників. Зокрема, 5 листопада жителі селища Старомар’ївка, після 1,5 місячного блокування бойовиками, нарешті змогли отримати вугілля для опалення. Паливо надала організація Червоний Хрест.
Нагадаємо, що російські бойовики на Донбасі вважають, що українські війська готуються невдовзі захопити Докучаєвськ, а обстановка на фронті "вкрай нездорова".
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:40Сили ППО цієї ночі знешкодили 40 з 49 ворожих дронів
- 09:36 У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті на початок 1 201 дня війни
- 12:36Внаслідок російських обстрілів Донеччини дві людини загинули, ще 9 зазнали поранень
- 08:40 Минулої доби зафіксовано більш як 200 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
- 10:39Росіяни атакували Слов'янськ 6 дронами, поранено рятувальника
- 23:23 Від початку цієї доби відбулося 115 бойових зіткнень
- 22:46На підконтрольній Україні Донеччині проживає майже 21 тисяча дітей, з них кілька сотень - на території бойових дій
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 22:35 Російська армія продовжує спроби посунути лінію фронту, лише за поточну добу було 134 таких спроб
- 10:33Внаслідок обстрілу Краматорська без газопостачання залишилися 3000 абонентів
- 11:02Слов'янськ зазнав дронової атаки, є руйнування
- 14:24 Цієї ночі по Україні рашисти запустили аж 472 дронів
- 12:16На Донеччині внаслідок ворожих ударів маштабні руйнування й пожежі (ФОТО) ФОТО
- 09:31 Розпочалася 1 194 доба війни рф проти України: Ситуація на фронті
- 14:29Окупанти завдали збитків довкіллю Луганщини вже на понад 630 млрд грн
- 11:33Нічна атака на Харківщину, Херсонщину, Сумщину, Дніпровщину, Запоріжжя та Донбас: Що відомо
- 10:28Цієї ночі ППО збила 69 ворожих БпЛА та 3 авіаційні ракети, однак 13 досягли цілей
- 09:22 Минулої доби на фронті окупанти намагалися 191 раз прорвати оборону ЗСУ
- 09:29Ворожий БпЛА поцілив у 5-поверхівку в Білозерському на Донеччині. Поранено жінку та дитину ФОТО