На Донбасі ЗСУ відійдуть на позиції, які займали у 2016 році, - Хомчак

Начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак розповів, що ЗСУ на Донбасі відійдуть на позиції 2016 року

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Він зазначив, що розведення військ на Донбасі буде дзеркальним, на відстань одного кілометра від лінії зіткнення в обидва боки, при цьому українські військові відійдуть на позиції, які займали три роки тому.

"Нові позиції українських військових будуть там, де вони були у 2016 році, коли вперше відбулося розведення сил у цьому районі. Підрозділи ЗСУ і надалі повністю контролюватимуть ситуацію", - повідомив Хомчак.

Повідомляється, що міністр оборони України Андрій Загороднюк зазначив, що українські військові відійдуть на відстань, яка в разі порушення домовленостей російськими окупантами "дозволить ЗСУ відразу повернутися назад".

"Для цього створено всі передумови, розроблено відповідний план з урахуванням саме такої ситуації", - зазначив міністр оборони й додав.

При цьому зазначається, що координати місць розведення визначені в Мінських угодах.

"Їх було нанесено ще в 2014 році", - зазначають у відомстві.

Нагадаємо, що 7 жовтня мало розпочатися розведення сил у Золотому і Петрівському на Донбасі, про що було домовлено на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську.

Однак розведення сил не відбулося, оскільки напередодні бойовики неодноразово порушували "тишу" на цих територіях, що суперечить домовленностям, які були досягнуті під час засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook