На Донбасі через КПВВ на окуповану територію не пускають боржників

Прикордонники на КПВВ через лінію розмежування на Донбасі не пропускають на окуповану територію боржників

Як повідомляє Донбас SOS, такі дії прикордонної служби абсолютно законні, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що рішення про відмову в наданні дозволу фізичній особі приймається координаційним центром або координаційною групою в разі: наявності рішення суду щодо обмеження виїзду за кордон; або ж наявності доручення уповноважених державних органів, що надаються відповідно до Порядку надання Державній прикордонній службі та виконання нею доручень уповноважених державних органів щодо осіб, які перетинають державний кордон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2013 р. № 280.

Пункт 19 ч 3 ст.18 Закона України № 1404-VIII "Про виконавче провадження" передбачає, що виконавець має право у разі ухилення боржника від виконання зобов’язань, покладених на нього рішенням, звертатися до суду, за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду боржника — фізичної особи чи керівника боржника — юридичної особи за межі України до виконання зобов’язань за рішенням або погашення заборгованості за рішеннями про стягнення періодичних платежів.

Абзац 1, 5 ч.9 ст.71 Закона передбачає, що за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за чотири місяці, державний виконавець виносить вмотивовані постанову про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України — до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі.

"Таким чином, якщо у вас є непогашена заборгованість (в тому числі по аліментах) - враховуйте, що через лінію розмежування, як і через державний кордон, Вас можуть не пропустити", - йдеться у повідомленні.

Нагадаэмо, згідно з новими правилами перевезення готівки через лінію розмежування з 28 листопада, громадяни можуть ввезти на територію України з ОРДЛО не більше 50 тис. грн, а з території України на непідконтрольну частину - не більше 20 тис. грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"