На Донбас пригнали "псів" Кадирова для контролю над бойовиками

На окупованих територіях Донбасу помітно зросла кількість вихідців із Чечні, так званих "кадирівців", які не беруть участі у бойових діях
Depo.
10 січня 2017 16:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляють джерела "Української правди" у контррозвідці СБУ, передає Depo.Донбас.

Повідомляється, що наприкінці листопада 2016 року в окупованому Донецьку почала помітно зростати кількість бойовиків з шевронами з написом "Север" та зображенням двох прапорів - Росії та Чеченської Республіки. Зазначається, що підрозділ базується у Донецьку на території колишнього Управління МВС на Донецькій залізниці.

"Протягом грудня 2016 року початку січня 2017 року їхні лави поповнилися новоприбулими. В Донецьку місцеві називають їх "кадировцями", оскільки на їхніх автомобілях часто розміщено портрети голови Чеченської Республіки Кадирова", - йдеться у повідомленні.

Крім цього, повідомляють, що бойовиків-"кадирівців", у томі числі вихідців з Республіки Дагестан бачили у Будьонівському районі Донецька, а також у населеному пункті Олександрівка Донецької області, які прибули з метою подальшої дислокації.

Крім того, повідомляють, що на початку січня до Ясинуватої прибув батальйон Внутрішніх військ МВС РФ "Север", що майже повністю складається з бійців чеченської національності.

"Вказаний підрозділ спочатку у повному складі був дислокований у Ясинуватій, а потім групами бійці батальйону "Север" вибули до різних підрозділів НЗФ "ДНР" з метою посилення позицій", - йдеться у повіомленні.

У матеріалі зазначають, що участь "кадирівців" у бойових зіткненнях не зафіксовано.

"Підрозділи прибули для боротьби з непідконтрольними окупаційному командуванню озброєними формуваннями на окуповані території Донецької області, залякування місцевого населення з метою уникнення можливих "голодних" бунтів, а також виходу з під контролю російських кураторів місцевих угруповань бойовиків", - йдеться у повідомленні.

Довідка. У 2006 році під патронатом Рамзана Кадирова були створені батальйони "Север" і "Юг". Структурно батальйони увійшли до складу 46-ї окремої бригади ВВ МВС РФ. Загальна чисельність обох військових частин склала понад 1200 осіб. Батальйони комплектувалися виключно військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом. З 2010 року 248 ОСББ "Север" реформовано в 141-й спеціальний моторизований полк імені Героя Російської Федерації Ахмат-Хаджі Кадирова. Полк "Север" штатною чисельністю понад 700 військовослужбовців базується у Грозному.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас