ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На блокпостах Донбасу кілометрові черги та "ночівлі" по кілька діб

Блoкпocти Донбасу продовжують збирати чималі черги. Тим, хто їде рекомендують запасатись теплим одягом та гарячими напоями
Depo.
11 грудня 2015 14:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє на свої сторінці група Дoнбacc SOS, передає Depo.Донбас.

"Ми наполегливо рекомендуємо відкласти поїздку через блокпости Бахмутського (Артемовського) напрямку. Ризик провести ніч (а може бути і не одну) під КПВВ занадто великий" - повідомляють на сторінці.

У групі повідомляють, що на Артемівському напрямку в бік Артемівська (Бахмута) гігантська черга практично до знака "Горлівка", руху майже немає.

У бік Донецька, як повідомляють, черга закінчується за заправкою, рух слабкий. Гігантська пішохідна черга, автобуси знову ходять нерегулярно. На ніч перед блокпостом залишалося більше 200 автомобілів. Під Майорським постом люди ночували другу добу.

За даними групи, за Волновахою у напрямку Донецька черга близько 1 км, рух відносно непоганий. У напрямку Маріуполя - близько 2,5 кілометрів, рух є.

На Курахівській напрямку тривають роботи з перенесення КПВВ, рух ускладнено. У бік Донецька більше 150 автомобілів, рух є, у напрямку Курахова - черга закінчується в селищі Георгіївка. Рух повільне.

КПП Гнутове відкрито, в напрямку Маріуполя близько 20 автомобілів.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас