Москаля звинуватили у хамстві по відношенню до мера-патріота: губернатор знову нецензурно лається

Мер сказав Москалю, що він не «хрін * мер», тому що такої посади немає

Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль 6 травня нецензурно всловився на адресу міського голови Сватового Євгена Рибалко, який задав йому питання стосовно ремонту дороги і водопостачання.

Як повідомляє газета "Сегодня в Сесеродонецке", інциндент відбувся під час наради з нагоди представлення нового голови Сватівської райдержадміністрації Олександра Петіка.

За інформацією видання, у цей день Москаль "був явно роздратований, висловлювався різко і часом нецензурно. Причому не тільки на адресу регіоналів і сепаратистів, а й на питання, що задаються із залу".

"Зазначається, що питання стосувалися підвищення цін на ліки, використання ресурсів з місцевих родовищ, роботи «Телекому» та ін. Особливо вивіло Москаля з себе питання, яке задав Рибалко. Спочатку мер попросив посприяти в ремонті дороги до психоневрологічної лікарні, яка знаходиться на балансі області. А потім вирішити питання про передачу сватівського ділянки підприємства «Луганськвода» в комунальну власність громад Сватівського району", - йдеться у матеріалі.

Москаль вибухнув, обізвав Рибалко «х ... мером» і зажадав від нього піти із залу.

Рибалко прокоментував інцидент.

"Я задав питання, які стосуються життєзабезпечення міста Сватове. Якщо потрібно ремонтувати дороги комунальної власності, то міська рада цим займається. І Москаль не міг не бачити, що дорога по вул. Леніна ремонтується, може, він тому й нервував, що в Сватове щось робиться. А є дороги в підпорядкуванні обласного дорожнього господарства, то вони теж повинні ремонтуватися. І нема чого посилатися на когось. І не тому, що я «хрін * мер», а тому що деякі губернатори «хрін *», якщо вони не знають що робиться. І якщо я кажу, що написано багато листів, які залишилися без відповіді, то це не моя вина, а недоробка заступників такого губернатора. Про це я прямо сказав Геннадію Москалю при неофіційній зустрічі після наради. Також я сказав, що не «хрін * мер», тому що такої посади немає, а Сватівський міський голова, який обраний людьми, чесно уявляю їх інтереси і захищаю їхні права. А колишньому генерал-полковнику міліції не личить розмовляти в подібному тоні на офіційних зустрічах", - сказав Рибалко.

Видання нагадує, що Сватове було одним з двох міст у Луганській області (ще Кремінна), над яким торік жодного разу не піднімався прапор "ЛНР" або Російської Федерації. І куди в травні минулого року переїхала Луганська облдержадміністрація.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас