ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міноборони за 17 млн грн закупило автокрани для облаштування кордону з "ДНР" та "ЛНР"

Міністерство оборони України 19 листопада уклало угоду з ТОВ "Сучасні вантажівки" про закупівлю автомобільних кранів на 16,80 млн грн
Depo.
25 листопада 2015 12:40
ФОТО: depo.ua

Як пишуть "Наши гроши", про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передає Depo.Донбас.

Замовили 8 автокранів вантажопідйомністю 20 тонн по 2,10 млн грн. за кожен. Їх використовуватимуть для облаштування рубежів та будівництва інженерних споруд в зоні проведення АТО в Донецькій та Луганській областях.
ПАТ АвтоКрАЗ Констянтина Жеваго, із яким також вели переговори, пропонувало на 15% вищу ціну.

Кінцевим бенефіціаром фірми "Сучасні вантажівки" є Ольга Мещаніна, а засновниками – ТОВ "Ріалто" та ВАТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Коннект".

У кінці 2013 року 8,5% акцій фонду мав белізький офшор "Пальміра Фінанс ЛТД", а 91,5% – ТОВ "Дженерал Істейт" тієї ж Мещаніної і 75-річної Світлани Новікової.
За даними Smida, нині фонд належить ТОВ "Український центр проектування фiнансових груп".

Згідно держреєстру остання фірма зараз називається "Перша українська платіжна система" і належить Андрію Журжію – нардепу від "Самопомічі".
На фонд "Коннект" також записане ТОВ "СВА Автек". Співвласницею компанії є 71-річна Парасковія Мещаніна – родичка Євгена Мещаніна, якого називають власником групи компаній "Автек".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас