Мешканці Станиці розповіли, що пережили: Це 20-ий обстріл по цивільним на Донбасі
20 обстрілів мирних мешканців Донбасу за місяць — у Станиці Луганській розповіли про пережите
- Донбас
-
30 листопада 2021 22:05

Напередодні відбувся обстріл Станиці Луганської, це перша атака після розведення сил та засобів у 2019 році на цій ділянці лінії дотику.
Частина селища все ще знеструмлена через пошкодження. Підприємства працюють на генераторах, понад 1 тис. місцевих жителів другу добу без електрики, повідомляє Depo.Донбас з посиланням на телеканал "Дом".
Юлія працює саме на цій залізничній станції, що поблизу Станиці Луганської. Розповідає, що вчорашній обстріл НЗФ застав її на робочому місці.
"Близько трьох (15:00, — ред.) почалося, виходить, перший постріл. Потім минуло, напевно, хвилини три, і потім пішла низка цих пострілів. Ми забігли, впали хто куди. Почали молитися", — розповідає вона.
"Свист, і падало все це в локомотивному депо", — додає ще одна співробітниця залізничної станції Олена.
Снаряди падали у дворі станції та локомотивного депо. Уламкове поранення отримав сторож, його госпіталізували. Його змінник Сергій розповів, що внаслідок обстрілу вилетіли двері, пробило дах. Вікна вилетіли й у сусідній будівлі.
"18 людей було на зміні. О 15:05 почали стріляти, всі побігли на перший поверх, полягали на підлогу і чекали кінця обстрілів. Сьогодні вранці прийшли, почали прибирати скло. Усі будівлі побиті. Усі шибки повилітали. Дахи пробиті", — коментує заступник начальника локомотивного депо "Попасна" Олег Степаненко.
Внаслідок обстрілу постраждав і приватний будинок.
"Впала на підлогу і лежала. Ну не знаю, напевно, з пів години, може годину. Просто я і зараз ще нічого не можу вам сказати. Я ще не прийшла до тями", — каже мешканка Станиці Світлана.
Жінці надав допомогу гуманітарний центр "Проліска-Станиця Луганська": видали матеріали, щоб закрити дірки, а також провели анкетування, щоб постраждала отримала гроші на відновлення житла.
Зазначається, що це вже 20-й за місяць обстріл НЗФ цивільної інфраструктури Донбасу.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:31 Ракети різних типів та дрони: Вночі знову рашисти атакували Україну
- 10:27 Розпочалася 1 151 доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України
- 23:53ЗСУ відкинули окупантів на Покровському напрямку, - DeepState
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:24 Цього дня на фронті окупанти намагалися прорватися понад сотню разів
- 14:51ОСУВ "Хортиця": На Покровському напрямку ворог відправляє штурмувати позиції поранених росіян на милицях Відео
- 22:31 Цього дня ворог штурмував позиції ЗСУ 87 разів
- 16:39 ЗСУ повернули контроль над селом на Донеччині
- 12:56 Уряд звільнив голів Сумської та Луганської ОВА
- 12:22Наслідки атак на Донеччині: Один загиблий та 6 поранених
- 09:31 Про ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 10:29Повітряна оборона знищила вночі 56 із 88 російських дронів
- 09:33 Ворог продовжує атакувати, - зведення Генштабу ЗСУ
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок
- 11:23На Донеччині клірик УПЦ МП наводив вогонь на позиції ЗСУ в обмін на допомогу у виїзді на Росію ФОТО
- 22:31 Сьогодні, 9 ківтня, на фронті уже відбулося 111 бойових зіткнень
- 20:49Азовське море під контролем росії переживає екоцид, - ЦПД
- 09:42Російські дрони пошкодили відділення "Укрпошти" в Добропіллі
- 09:34У Краматорську ворожий дрон поцілив у 5-поверхівку. Поранено трьох людей, в тому числі дитину ФОТО