Марчук: Росія не піде на повномасштабний наступ, але може влаштувати велику провокацію

Дії Росії неможливо логічно осмислити, від неї можна чекати всього, чого завгодно. Але з урахуванням міжнародної підтримки України варто припустити, що на повномасштабну агресію Москва навряд чи піде

Таку думку висловив представник України в Тристоронній контактній групі щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук, повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "Прямий".

"Ви знаєте, нормальні люди зі здоровим глуздом розмірковують на базі здорового глузду. В даному випадку, прогнозуючи поведінку Росії стосовно України в 2019 році і в наступні роки, ми не можемо базуватися на цій логіці. Тобто, від Росії можна очікувати все", - сказав Марчук.

"Але ситуація, яка складається щодо Росії світового міжнародного співтовариства, ситуація, яка відома добре Росії з точки зору військової безпеки в Україні, та й поведінка наших головних міжнародних партнерів, таких, як США, Велика Британія, Німеччина і Франція все ж мені дає більше оптимізму, що Росія сьогодні на повномасштабну серйозну операцію бойового характеру не піде, але може влаштувати провокацію, яка б мала вигляд, що це Україна спровокувала на контактній лінії, але де-факто, на лінії фронту, це треба враховувати", - розповів Марчук.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook