"ЛНР" відмовилася відкривати КПВВ "Золоте" 20 жовтня

Окупаційна влада відмовилася відкривати зі свого боку КПВВ "Золоте" 20 жовтня

Depo.
19 жовтня 2017 11:56
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє підконтрольний окупантам сайт, про це заявила представник окупантів Ольга Кобцева, коментуючи учорашнє засідання контактної групи у Мінську, передає Depo.Донбас.

Кобцева додала, що на засіданні "довела до відома сторін, що з урахуванням всього перерахованого відкриття КПВВ 20 жовтня неможливо" і "закликала українську сторону утриматися від одностороннього відкриття".

"Розуміння було, домовилися працювати на відкриття та дату попередньо узгодити", - додала вона.

Нагадаємо, представник України на переговорах у Мінську нардеп Ірина Геращенко за результатами засідання 18 жовтня заявила, що рішення про відкриття пункту пропуску на лінії розмежування на Луганщині у Золотому ухвалене і КПВВ буде відкрите днями.

13 жовтня "ЛНР" стверджувала, що завершила обстеження траси в районі Золотого на предмет наявності боєприпасів, завершивши підготовку до відкриття контрольного пункту в'їзду-виїзду.

Раніше повідомлялося, що тристороння контактна група однозначно підтримала ініціативу голови СММ ОБСЄ Ертурула Апакана про відкриття 20 жовтня 2017 року КПВВ "Золоте".

У 2016 році українська сторона двічі відкривала зі свого боку повністю облаштоване КПВВ "Золоте", але "ЛНР" свою сторону так і не відкрила.

Натомість "ЛНР" вимагала відкриття пункту пропуску у Щасті, де немає ніякої інфраструктури.

Наразі в Луганській області працює тільки пішохідний КПВВ у "Станиці Луганській".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас