"Л-ДНР" після промови Зеленського готові до обміну полоненими

 "ДНР" і "ЛНР"  готові провести з Україною обмін полоненими в форматі "всіх на всіх"
 

Про це заявила журналістам "омбудсмен "ДНР" Дар'я Морозова, прокоментуввши ініціативу українського президента Володимира Зеленського, який закликав звільнити всіх українських полонених, передає Depo.Донбас з посиланням на "Комерсант".

"Однак для відновлення роботи в цьому напрямку одних лише публічних заяв недостатньо. Ми чекаємо від представників Києва конкретних пропозицій і повних списків", - додала вона.

Про готовність "ЛНР" до обміну полоненими повідомив "глава МЗС"ЛНР" Владислав Дейнего. За його словами, ЛНР "постійно наполягає" на проведенні обміну в форматі "всіх на всіх".

"Як проміжний крок годиться обмін "всіх встановлених на всіх встановлених", як спосіб наближення до ідеалу" всіх на всіх ". Луганськ ніколи від цієї позиції не відходив, наполягав і продовжує наполягати", - сказав Дейнего.

Нагадаємо, підчас інавгурації президент Володимир Зеленський заявив, що готовий домовлятися аби припинити війну на Донбасі, але не уточнив з ким саме. Також він сказав, що першим кроком стало би звільнення полонених.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас