Кулі пролетіли над головами: У Золотому обстріляли ремонтну бригаду і спостерігачів ОБСЄ

У селищі Золоте-5 на окупованій Луганщині ремонтна бригада і спостерігачі ОБСЄ потрапили під обстріл

Як йдеться у повідомленні ОБСЄ, це сталося вранці 26 лютого на західній околиці н. п. Золоте-5 (Михайлівка; непідконтрольний урядові, 58 км на захід від Луганська), передає Depo.Донбас.

Зазначається, що того дня патруль СММ у складі 6 співробітників на 2 броньованих автомобілях перебував , на орієнтовній відстані 500 м на схід від східного краю ділянки розведення сил і засобів у районі Золотого. Патруль здійснював моніторинг безпекової ситуації в районі для уможливлення проведення ремонтних робіт на водогоні у Золотому-5 (Михайлівці). Троє членів патруля стояли біля автомобілів, а решта були всередині. Згадані ремонтні роботи здійснювали шестеро робітників Луганської водопостачальної компанії на відстані приблизно 100 м на західно-північний захід від позиції СММ.

Попри надані гарантії безпеки, о 12:18 члени патруля СММ, які стояли біля автомобілів, почули близько п’яти пострілів зі стрілецької зброї орієнтовно за 200 м на західно-північний захід, а потім — свист куль, що пролетіли приблизно за 10 м над їхніми головами. Після цього спостерігачі почули та побачили, як кулі влучили щонайменше в одне дерево за 5–10 м на південний схід від їхнього місцеположення.

Ці троє членів патруля сховалися в автомобілі, звідки бачили, що робітники Луганської водопостачальної компанії укрилися за трактором. О 12:20 патруль СММ та бригада Луганської водопостачальної компанії залишили цей район.

Про поранення чи пошкодження майна не повідомлялося. Команда Місії благополучно повернулися до своєї бази в н. п. Кадіївка (кол. Стаханов; непідконтрольний урядові, 50 км на захід від Луганська).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас