Кремль обіцяє видавати російські паспорти власникам "паспортів Л-ДНР"

Окупаційна влада на Донбасі знову годує обіцянками жителів "Л-ДНР" про визнання їх Росією

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на коордтинатора групи "Інформаційний спротив" Дмитра Тимчука.

"Керівному складу "народної міліції ЛНР" повідомили, що після підписання відповідного указа президентом Росії Володимиром Путіним, жителі "Л-ДНР", які вже мають "паспорти ЛНР і ДНР", зможуть отримувати паспорти громадян РФ",- йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що така інформація була озвучена на нараді за участі російських кураторів, що відбулася в Первомайську 5 січня 2019 року.

"При цьому було зазначено, що документи на оформлення паспорта громадянина РФ необхідно збирати за місцем проживання, а видача самих паспортів буде здійснюватися тільки на території Росії", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що інформація про паспорти була донесена, як факт того, що Росія нарешті почала процес легалізації "невизнаних республік".

Нагадаємо, що останнім часом на окупованому Донбасі окупанти активізували кампанію з видачі "паспортів республік".

Зокрема, днями російське окупаційне командування посиленно приховує чергову ротацію російських офіцерів на керівних посадах у складі з'єднань і частин "1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК" ЗС РФ. Тому новоприбулим військовикам у терміновому порядку штампують "паспорти Л-ДНР".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас